ARMRING, silver och bergskristall, Alton, design K-E Palmberg.

240983. ARMRING, silver och bergskristall, Alton, design K-E Palmberg.

Stel länk.
Stämplat Alton F kattfot Y9 sterling design K E Palmberg.
6,0 x 5,0 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stel länk.
6,0 x 5,0 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 950