HÄSTKAPPLÖPPNINGSSPEL med 8 hästar, metall , "Jeu de Course" JEP, Frankrike, troligen 1930-ta.

240933. HÄSTKAPPLÖPPNINGSSPEL med 8 hästar, metall , "Jeu de Course" JEP, Frankrike, troligen 1930-ta.

Mått 38 x 38 cm.

Slitage. En stolpe till innerbanan har lossnat från överliggaren. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 38 x 38 cm.

Antal besök: 900