FRANK LEWIS EMANUEL. "La Charité". Akvarell, signerad och daterad 1936.

240910. FRANK LEWIS EMANUEL. "La Charité". Akvarell, signerad och daterad 1936.

31 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 871