KÄPPAR, 2 st, silver samt nysilver, omkring 1915.

24089. KÄPPAR, 2 st, silver samt nysilver, omkring 1915.

Längd 85-88 cm.

Graverad inskription och dat. 1919 på silverkrycka.
Bucklor på nysilverkryckan. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85-88 cm.

Antal besök: 924