SPEGELSKÄNK, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

240872. SPEGELSKÄNK, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

tre dörrar med hyllinredning, låda. Uppstas med spegel och hylla. Höjd 155, längd 150, bredd 53 cm.

Slitage, repor, märken, låsskylt till lådan saknas, bit avslagen h bakben, biten medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 176