OSTINDISKT PORSLIN, 2 delar samt SKÅL, flintgods, 1800-tal.

240870. OSTINDISKT PORSLIN, 2 delar samt SKÅL, flintgods, 1800-tal.

Höjd ca. 7-15 cm.

Slitage. Skålar med sprickor och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 7-15 cm.

Antal besök: 533