PENNOR, 2 st, guld.

PENNOR, 2 st, guld.
240852. PENNOR, 2 st, guld.

Den större stämplad 585 ( 14 k )
Den mindre troligen 9 k guld (ostämplad).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
240852. PENNOR, 2 st, guld.

Bruksslitage.

Antal besök: 960