VILFÅTÖLJ, Vito Vital 200, 2000-tal.

240824. VILFÅTÖLJ, Vito Vital 200, 2000-tal.

Elektroniskt reglerbar via handkontroll. Ger god sittkomfort kombinerad med uppresningshjälp. Fotstödet styrs av egen motor. Klädsel i mikrofiber.

Total höjd 115 cm, sitshöjd 48-78 cm, sittbredd 50 cm, sittdjup 45-50 cm, armstödshöjd (från sits) 18-22 cm. Stolens vikt 45 kg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 211