MARINMÅLNINGAR, 2 st, b.la JEAN HOAGEN, olja på duk, signerade.

24077. MARINMÅLNINGAR, 2 st, b.la JEAN HOAGEN, olja på duk, signerade.

Oidentifierad konstnär, segelbåtar på stormigt hav, 73 x 115 cm.
Jean Hoagen, fjordlandskap med segelbåtar, 60 x 90 cm.

Stickskador och färgbortfall på den största.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 119