B. FORSBERG. Olja på duk, solnedgång över sjö, signerad.
240771. B. FORSBERG. Olja på duk, solnedgång över sjö, signerad.
20x26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
20x26 cm.
Leiflers Auktionshus
5 572