FIGURINER mm, konstmassa, keramik, LOCKURNA, porslin, Rörstrand, KANNA, metall, renässansstil.

24075. FIGURINER mm, konstmassa, keramik, LOCKURNA, porslin, Rörstrand, KANNA, metall, renässansstil.

Höjd ca 15-51 cm.

Slitage, enstaka nagg och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15-51 cm.

Antal besök: 1 172