LEKSAKSFIGURER, ca 50 st, mestadels Britains, 1900-tal.

240721. LEKSAKSFIGURER, ca 50 st, mestadels Britains, 1900-tal.

Indianer och cowboys.

Slitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Indianer och cowboys.

Slitage, ej genomgånget.

Antal besök: 2 073