TAKLAMPA, 1950-tal.

TAKLAMPA, 1950-tal.
240706. TAKLAMPA, 1950-tal.

Teak med tre kupor i plast.
Höjd ca 62 cm.

Åldersslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
240706. TAKLAMPA, 1950-tal.

Teak med tre kupor i plast.
Höjd ca 62 cm.

Antal besök: 1 468