ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Konstglas, 3 st, Boda, signerade.

240687. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Konstglas, 3 st, Boda, signerade.

Höjder mellan 4,5 - 7 cm.

Åldersslitage.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 4,5 - 7 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 707