Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Samling kor i brons, signerad Moigniez.
240546. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Samling kor i brons, signerad Moigniez.
Höjd 22 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
866