PARTI TRÄFIGURER och BIJOUTERIER, 1900-tal.

24048. PARTI TRÄFIGURER och BIJOUTERIER, 1900-tal.

Innehållande bland annat, halsband, armband, broscher
Träfigur, Torborg Lindberg Karlsson, signerad
Träfigur, TP, signerad.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träfigur, TP, signerad.

Slitage och skador.

Antal besök: 937