LOUIS-ERNEST BARRIAS. Pojke med korg, skulptur i förgylld brons, signerad, gjutarmärkt F Barbedienne.

240441. LOUIS-ERNEST BARRIAS. Pojke med korg, skulptur i förgylld brons, signerad, gjutarmärkt F Barbedienne.

Höjd ca 14 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 577