FICKUR, Apollo, 14 karat samt brosch 18 karat.

240431. FICKUR, Apollo, 14 karat samt brosch 18 karat.

Fickur stämplat 14 k, diam 26 mm. Brosch stämplat 18 k, diam 33 mm. Vikt tillsammans 17 gram.

Åldersslitage, ej genomgången.
Glaset löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaset löst.

Antal besök: 1 243