BÖCKER, 11 st. HC Andersen och Charles Dickens, 1900-talets första hälft.

240426. BÖCKER, 11 st. HC Andersen och Charles Dickens, 1900-talets första hälft.

Hans Christian Andersen, Sagor, 1 - 6, Baltiska Förlaget A B, Malmö.
Charles John Huffam Dickens, Vår gemensamme vän 1 - 4, Två städer 1 - 2, Pickwick klubben 1 - 4, Bokförlagsaktiebolaget Skandinavia, Malmö.

Bruksslitage på band.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage på band.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 432