CHIFFONJE, 1800-talets andra hälft.

240424. CHIFFONJE, 1800-talets andra hälft.

Höjd 140 cm. Längd 100 cm. Djup 48 cm.

Flertalet fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flertalet fanérskador.

Antal besök: 653