DAMUR, Rolex Orchid, 18k vitguld i ur och länk, totalvikt ca 40 gram, 1970-tal.

240348. DAMUR, Rolex Orchid, 18k vitguld i ur och länk, totalvikt ca 40 gram, 1970-tal.

Manuell. Längd 19 cm. # 3409698.

Ej funktionstestad. Mindre repor på glas och urtavla. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 679