ULRIKA HYDMAN WALLIEN. Kvinna med ormar och fåglar, olja på duk, signerad.

240342. ULRIKA HYDMAN WALLIEN. Kvinna med ormar och fåglar, olja på duk, signerad.

60,5 X 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60,5 X 50 cm.

Antal besök: 1 398