FIOL, med stråke.

FIOL, med stråke.
240289. FIOL, med stråke.

Längd ca 59 cm, stråkens längd 74 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
240289. FIOL, med stråke.

Antal besök: 1 152