TRÄFLASKOR,2 st, allmoge, varav en daterad 1861 samt KÄRL daterad 1923.

240280. TRÄFLASKOR,2 st, allmoge, varav en daterad 1861 samt KÄRL daterad 1923.

Höjd ca 23 resp. 27 cm
Kärl total höjd ca 21,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23 resp. 27 cm
Kärl total höjd ca 21,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 053