KÖKSSOFFA, fur, sekelskiftet 1800/1900.

240252. KÖKSSOFFA, fur, sekelskiftet 1800/1900.

Längd 182 cm.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 182 cm.

Slitage samt skador.

Antal besök: 1 063