BJÖRKBYRÅ, 3 lådig, 1900-tal.

BJÖRKBYRÅ, 3 lådig, 1900-tal.
240205. BJÖRKBYRÅ, 3 lådig, 1900-tal.

Höjd 75 cm. Längd 95 cm. Djup 45 cm.

Bruksslitage. Något solblekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Något solblekt.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 714