FIOL samt STRÅKE.

240183. FIOL samt STRÅKE.

Fiol med dekor av mänskligt huvud märkt Mozart, total längd ca 61,5 cm.
Stråke längd ca 74,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
240183. FIOL samt STRÅKE.

Stråke längd ca 74,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 788