240125. FAT Stig Lindberg samt KAFFEKOPPAR 4 st med ett fat "Mon Amie" Rörstrand.
Fat "Karneval" Stig Lindberg, ca 15,5 x 15,5 cm.
4 kaffekoppar med 1 fat. Kopp diameter ca 8,5 cm. Fat diameter ca 13 cm.
Slitage. Nagg på fat "Karneval". Ett öra på en kopp med spricka.