1 par vinställ, ostämplade, höjd ca 8 cm. Skål med lock, C G Hallberg, höjd ca 13,5 cm. Skål på fot med lock, C G Hallberg, höjd ca 26 cm.
Slitage. Bucklor på vinställ.