Fat silver med mynt Britannia 1794 Georgius III D.G.Rex, Birmingham 1911, diameter ca 10,5 cm.
3 st bägare.
Total vikt ca 188 gram.
Slitage, stötmärken, bucklor, gravyrer.
3 st bägare.
Total vikt ca 188 gram.