SILVER 4 delar, 1900-tal.

240106. SILVER 4 delar, 1900-tal.

Fat silver med mynt Britannia 1794 Georgius III D.G.Rex, Birmingham 1911, diameter ca 10,5 cm.
3 st bägare.

Total vikt ca 188 gram.

Slitage, stötmärken, bucklor, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st bägare.

Total vikt ca 188 gram.

Antal besök: 830