FAT, porslin, Kina, 1900-talets tidigare hälft.

240105. FAT, porslin, Kina, 1900-talets tidigare hälft.

Erotiskt motiv i polykroma emaljfärger. Diameter 44 cm. Ettikettmärkt Nils Nessim Antiquities.

Minimala nagg på fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimala nagg på fotring.

Antal besök: 1 758