KLÄDSKÅP, med spegel, Louis XV-stil, Frankrike, omkring 1900.

24005. KLÄDSKÅP, med spegel, Louis XV-stil, Frankrike, omkring 1900.

Nyckel finns. Längd 98, bredd 47, höjd 208 cm.

Slitage och skador. Hållare för ljusarmar, ljusarmar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 638