SOCKERSTRÖARE, SENAPSBURK, SALT- samt PEPPARKAR, porslin, "Colorado" Stig Lindberg Gustavsberg.

240018. SOCKERSTRÖARE, SENAPSBURK, SALT- samt PEPPARKAR, porslin, "Colorado" Stig Lindberg Gustavsberg.

Svartvit dekor.
Höjd ca 7 - 14,5 cm.

Slitage. Glasyrbortfall. Spricka i lock på senapsburk. Torkade plastproppar. Mindre nagg på pepparkar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartvit dekor.
Höjd ca 7 - 14,5 cm.

Antal besök: 5 218