SERVIS "NATIONALSERVISEN", 26 delar. Louise Adelborg för Rörstrand.

239980. SERVIS "NATIONALSERVISEN", 26 delar. Louise Adelborg för Rörstrand.

Dekor med guldkant mot vit glasyr. 12 Tekoppar med fat (1 kopp med litet nagg) 12 assietter, tekanna, sockerskål, gräddkanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 818