HARALD BILJER-HEDGREN. Motiv från Terraeinu. Olja på duk. Signerad.

23992. HARALD BILJER-HEDGREN. Motiv från Terraeinu. Olja på duk. Signerad.

53 x 39 cm.

Smuts. Smärre skavmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 39 cm.

Smuts. Smärre skavmärke.

Antal besök: 2 673