MICHAEL FARRELL. Litografi, numrerad 136/160, signerad.

239894. MICHAEL FARRELL. Litografi, numrerad 136/160, signerad.

57 x 78 cm.

Ej inramad.
I övrigt inga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 78 cm.

Ej inramad.
I övrigt inga anmärkningar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 717