TAGE ERIKSSON. "Kustbild-Hönö gbgs skärgård" Olja på duk signerad.

239802. TAGE ERIKSSON. "Kustbild-Hönö gbgs skärgård" Olja på duk signerad.

51 x 62 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 62 cm.

Tage Eriksson (1916–2003)

Antal besök: 1 786