FRANS WILHELM ODELMARK. Piazza San Marco i Venedig. Olja på duk, signerad.

239784. FRANS WILHELM ODELMARK. Piazza San Marco i Venedig. Olja på duk, signerad.

50 x 57 cm.

Frans Wilhelm Odelmark (1849–1937)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 57 cm.

Antal besök: 1 519