LYCKÖNSKAN, bröllop, allmoge, blandteknik, daterad 1841.

239751. LYCKÖNSKAN, bröllop, allmoge, blandteknik, daterad 1841.

Ca. 30x22 cm.

Fläckar, några hål. Skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 30x22 cm.

Antal besök: 1 282