BYRÅ och BORD, olika träslag, 1900-talets andra hälft.

239749. BYRÅ och BORD, olika träslag, 1900-talets andra hälft.

Byrå, 2 lådor, höjd 64 cm, bredd 55 cm , djup 30 cm.
Butlers Tray, höjd 45 cm, skivan 76 x 59 cm med utfällda klaffar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 831