UPPSATSSKÅL MED LOCK, nysilver,1900-tal.

239699. UPPSATSSKÅL MED LOCK, nysilver,1900-tal.

Höjd 29 cm.

Bruksslitage, samt graverad med nummer i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Antal besök: 525