FIGURINER, 2 st, konstmassa, Bruka design.

239675. FIGURINER, 2 st, konstmassa, Bruka design.

Baderskor. Höjd ca. 6-14 cm.

Mindre krackelyr på en vid fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Baderskor. Höjd ca. 6-14 cm.

Antal besök: 5 968