TAKLAMPA, Doria Lichtenwerken, Österrike, 1900-talets andra hälft.

239568. TAKLAMPA, Doria Lichtenwerken, Österrike, 1900-talets andra hälft.

Diamteter ca 43 cm.

Glasdetaljer med sprickor och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diamteter ca 43 cm.

Antal besök: 2 996