4 st stolar. Stomme i metall. Genombrutna ryggar med spjälor i teak. Mintgrön galonklädsel.
Höjd 77 cm.
Sitthöjd 44,5 cm.
Bord med iläggsskiva. Metall samt teak.
Höjd 73 cm.
Längd 100 cm.
Total längd 140 cm.
Bredd 75 cm.
Etikettmärkt:Bjärnums Slöjdfabrik AB, Made in Sweden.
Slitage.
Fläckar.
Repor.
Hål i galonklädseln.
Skiva med fläckar.
Höjd 77 cm.
Sitthöjd 44,5 cm.
Höjd 73 cm.
Längd 100 cm.
Total längd 140 cm.
Bredd 75 cm.
Slitage.
Fläckar.
Repor.
Hål i galonklädseln.
Skiva med fläckar.