BYRÅ, Koppang, IKEA.

BYRÅ, Koppang, IKEA.
2395524. BYRÅ, Koppang, IKEA.

Byrå i vit laminat med tre lådor.
Mått: bredd 110, djup 51, höjd 132 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2395524. BYRÅ, Koppang, IKEA.

Antal besök: 2 691