HARALD LINDBERG. Färglitografi, Utsikt från restaurang Hasselbacken, Öregrund, signerad, numrerad 70/210.

239506. HARALD LINDBERG. Färglitografi, Utsikt från restaurang Hasselbacken, Öregrund, signerad, numrerad 70/210.

32x47.

Svagt gulnad.

Harald Lindberg (1901–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

32x47.

Svagt gulnad.

Harald Lindberg (1901–1976)

Antal besök: 850