BYRÅ, med havsmotiv, 1900-talets senare del.

239491. BYRÅ, med havsmotiv, 1900-talets senare del.

26 x 28, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 28, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 825