FREDRIK KOLSTØ. Skördetid, olja på duk, signerad.

239490. FREDRIK KOLSTØ. Skördetid, olja på duk, signerad.

Ca 81 x 108 cm.

Krackelyrer, fläckar. Mindre dukhål. Retuscheringar till vänster.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 81 x 108 cm.

Antal besök: 1 325