KARMSTOL, Fischel Wien, 18-1900-tal.

239433. KARMSTOL, Fischel Wien, 18-1900-tal.

Brännstämplad, etikettmärkt.

Förstärkt, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplad, etikettmärkt.

Förstärkt, bruksslitage.

Antal besök: 1 188