VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, Westerstrand Töreboda, 1900-tal.

239409. VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, Westerstrand Töreboda, 1900-tal.

Höjd 58, bredd 36 cm.

Ej genomgången, i övrigt inga anmärkningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58, bredd 36 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 871